Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 117 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

| SK Vojkovice
SK Vojkovice. Klub byl založen v roce 1962 a hrál pod hlavičkou "Sokola". V roce 2001 byl založen Sportovní klub Vojkovice a přešlo se tím z TJ Sokol na SK Vojkovice. Hlavní tým Vojkovic Muži "A" hraje 1.A třídu krajské soutěže. Více o klubu
SK Babice nad Svitavou
Předseda: Josef Ševčík 605 828 222 Sekretář: Ing. Martin Cupák 723 302 113 Správce webu: Ing. Robin Hynšt 728 193 694 Trenér A mužstva: Marek Starý marekstary8@seznam.c
FC Sparta Brno
Vúvodním utkání jarní části jsme prohráli v Bosonohách 0:2. Po prohraném poločase 0:1, jsme ve druhém poločase měli několik příležitostí k vyrovnání, ale nepovedlo se. Stínem utkání je zranění našeho hráče Krejčího ,po ostrém zákroku domácího hráče u
Sokol Křoví400,- Kč utkání Svratka – Křoví. Jiskra Měřín300,- Kč utkání Pohledec – Měřín B. SK Osová Bítýška300,- Kč utkání O. Bítýška – V. Losenice. Jiskra Vír400,- Kč utkání Doubravník – Vír . 3.
TJ Sokol Střelice
V neděli 3.11. odehraje naše áčko poslední podzimní zápas v Blížkovicích, autobus bude odjíždět v... —————
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU Zpráva STK OFS ...
SK Osová ítýška 400,- Kč utkání O. ítýška – Bohdalov Sokol Polnička 300,- Kč utkání Rovečné – Polnička FK Radešínská Svratka 300,- Kč utkání R. Svratka – Radostín n. O. Sokol Radostín nad Oslavou 500,- Kč utkání R. Svratka – Radostín n. O.
STARŠÍ ŽÁCI | Fotbal Bzenec
Tréninky jaro/léto 2020. V pondělí 18.5.2020 v 17.00 hod. bude na stadionu na venkovním posezení schůzka pro rodiče a hráče, kde bude upřesněna nová forma spojeného mužstva s Vracovem a informace k trénování a přihlášení mužstev do nového soutěžního
Stránky kopané a fotbalových mužstev SK Pernštejn Nedvědice
SK Pernštejn Nedvědice / Kopaná / Fotbal. ... 2020 Nedvědice - turnaj Svratka 16:7 (v poločase 5:5) Střelci Nedvědice: Pikhartová 8, Krytinář 7 , Janeček 1. ... Soupeř se snažil hrát útočný kombinační fotbal a naši hráči opláceli stejným způsobem, a
SFK VRCHOVINA z.s. Nové Město na Moravě
1900 - SK Nové Město na Moravě (původně bruslařský klub) 1950 - TJ Nové Město na Moravě. 1998 - Bohemia Breeding . 2001 - SFK Vrchovina Nové Město - Radešínská Svratka. 2014 - SFK Vrchovina z.s. Nové Město na Moravě
FO SK Svratka 1932
VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH FO SK SVRATKA Krátký report z posledního utkání&nbs vúterý a pátek od 17:30 hod. Mladší žáci: Trénink od listopadu v hale, termín bude upřesněn. Starší ...