Bezpečné sázení

hokej klubovi

Vsaďte si

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 74 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Hokej MS v hokeji, Extraliga a NHL na jednom místě
HOKEJ U LEDU. seriál o MS. PŘESTUPY. v extralize. Extraliga. Rozpis sezony 2019/20. NHL. Rozpis sezony 2019/2020. NHL. Češi v zámořské soutěži. Třebíč vybere nového trenéra po zesnulém Novákovi. Vsadí na Mejzlíka? 2. června 2020 8:06.
Jan Myšák: Na začátku jsem hrál hokej jen za úplatky
Videa z mládežnických reprezentací ZDE: Na MS dvacítek patří Jan Myšák mezi nejmladší. V roce 2019 si zahrál i ...
Další povedená akce "Pojď hrát hokej"
Ve středu 25. září proběhla na zimním stadionu v Uherském Ostrohu již tradiční akce Pojď hrát hokej, která je součástí celorepublikové náborové kampaně v rámci Týdne hokeje. Po úvodní registraci a předání dárků vyrazily děti v doprovodu rodičů na prv
Kluboví šéfové: Kontumace je téměř jistá. Jinak by hrozily ...
Myslím si, že to hokej může dostat do nějakých pater, kde by ho to hodně poškodilo. 2. Při hlasování bych byl proti kontumacím. Byla by ohromná škoda, kdyby to bylo jinak. Zbyněk Kusý (Pardubice, generální manažer) 1. Bohužel v tuto chvíli musím kons
Radši extraligu ukončit, přemítají bohaté kluby. Jaká bude ...
„Jestli dostaneme oficiální potvrzení (od Ministerstva zdravotnictví), že se do limitu počítají úplně všichni na stadionu, hokej skončil.Není o čem diskutovat, soutěž by byla ukončena,“ zdůraznil viditelně rozladěný svazový šéf Tomáš Král.
- YouTube
Sledujete kanál oficiálního webu českého hokeje - Můžete se zde těšit na sestřihy extraligových zápasů, přenosy z tiskových konferencí atd.
Týden hokeje v Novém Bydžově | Pojď hrát hokej
Celkemšestnáct účastníků vyplnilo přihlášku do projektu Pojď hrát hokej. Kluboví trenéři s pomocníky se dětem věnovali jak na ledě, tak i mimo něj. Nejprve si děti společně s rodiči poslechli pár informací o chodu našeho klubu a hokeji obecně, přičem
Hokejové dresy, hokejové oblečení a suvenýry | SvětHokeje ...
Hokejové dresy, oblečení a minidresy. Našim nosným sortimentem je bezesporu hokejové oblečení, v současnosti především s motivy zámořské NHL.
Mládežnický hokej - YouTube
Nejlepší dorostenec listopadu Lukáš Chludil: Hokej je srdcová záležitost by 3:34. Ne-gól a gesto fair play slávisty Šimona Slavíčka by 0:26.
HC DYNAMO PARDUBICE– oficiální internetové stránky
Vyhlížíme, kdy půjdeme na led, říká hlavní trenér Razým. Suchá příprava je v plném proudu, hráči se chystají na nový ročník.