Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 28 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Hokej Fan
Ve vstupním draftu 2005 CHL byl vybrán v prvním kole týmem Cape Breton Screaming Eagles (QMJHL).Hrál zde dvě sezóny a pomohl klubu dostat se do semifinále v sezóně 2006-2007. Pavelec byl obsazen do prvního All-Star teamu v obou sezónách, a také dvakr
Webkamera přehrada - aktuální snímek z kamery na váš web
Webkamera přehrada. Wybierasz się nad morze lub w góry na narty? Sprawdź pogodę online z kamer zamontowanych na plażach i ośrodkach narciarskich Nové webkamery přibývají online každým dnem, sledujte web a budete mít ty nejlepší online we
VIT 1:5 HKM | HC Vítkovice Ridera - Mountfield HK ...
Více na Konec zápasu. 59:50. Zobrazit obsah. 59:50. A opět v akci Daniel Lier! Ani napodruhé se mu však nepodařilo překonat betony domácího strážce svatyně. 59:18. Tvrdou pumelicí až od modré čáry se prezentoval Lier, Daňa však zasá
Berani nastoupí proti Vítkovicím. Doma je potřeba vyhrávat ...
Zlínští hokejisté vykročili do druhé poloviny základní části prohrou na ledě Karlových Varů 2:3 po samostatných nájezdech. Z lázeňského města si mohli odvézt i tři body, neboť až do 58. minuty vedli a rozhodnout mohli o výhře v prodloužení během přes
Beranyčeká na úvod doma tradiční rival z Vítkovic. Bude ...
Vítkovice si vedly v přípravě se střídavými úspěchy, když sehrály devět zápasů s bilancí pět výher a čtyř proher. Svěřenci kouče Petra na turné ve Švýcarsku prohráli tři ze čtyř zápasů, po návratu naopak hladce přehráli extraligový Trenčín 5:0.
Historie hokejového klubu 1974 - 75 - HC ŠKODA PLZEŇ
Nejtrestanějším hráčem byl Opačitý 21 a Neubauer 18 minut. Škoda byl na devátém místě s 21 body a skórem 75:84 na vedoucí Kladno ztrácela 11 bodů. Sparta Praha – Škoda Plzeň 2:2 Branky: Klapáč 2. Exportní góly a famózní hokej, tak psaly titulky novin
Adam Holík | Facebook
Adam Holík is on Facebook. Join Facebook to connect with Adam Holík and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world...
SNOW 98 - listopad 2016 by SNOW CZ s.r.o. - Issuu
HC VERVA Litvínov | oficiální internetové stránky
52. narozeniny dnes slaví bývalý útočník, mistr světa z roku 1996 a bývalý generální manažer klubu Robert Kysela! Během své kariéry odehrál v Litvínově 682 zápasů, v nichž vstřelil 246 branek a na dalších 259 přihrál.
Extraliga pokračuje v rychlém tempu ... -
Utkání 15. kola Tipsport extraligy 2019/2020 HC Vítkovice Ridera – PSG Berani Zlín se odehraje v OSTRAVAR ARENĚ v úterý 29. října od 17:30 hodin, sledujte duel v přímém televizním přenosu na sportovní stanici ČT sport (komentují Tomáš Jílek, David Po