Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

FC Velim (Česko) - fotbalový klub FC Velim (Česko), zprávy ...
Zemřel hráč divizní Velimi Švamberg Ve věku 25 let zemřel v sobotu fotbalista Roman Švamberg, kmenový hráč druholigové Vlašimi, jenž byl v současnosti na hostování v divizní Velimi. Příčina úmrtí zatím není jasná, podle prvních zpráv mohlo jít o sebe
Seznamčlánků na Benešovský deník se štítkem Velim
Informace a zprávy z Benešova a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
FOTBAL HLÍZOV, z.s. : Velim | FOTBAL HLÍZOV,z.s.
FOTBAL HLÍZOV, z.s. 3 : 3 (1:1) Velim. Třetí zápas v rámci zimní přípravy mají za sebou fotbalisté Hlízova, kteří se na umělé trávě v Poděbradech utkali s účastníkem I. A třídy, Velimí. Skóre zápasu se přelévalo ze strany na stranu, ale po devadesáti
Malí fotbalisté se utkali s kolegy z Velimi | Městys Cerhenice
Malí fotbalisté se utkali s kolegy z Velimi; Na závěr podzimní části sezóny s e cerheničtí malí fotbalisté utkali s přípravkou sousední Velim i, přičemž po napínavém zápase následovalo obligátní foto. „Děkuji všem klukům a celému realizačnímu týmu za
Základní škola T.G.Masaryka - Oficiální stránka obce Velim
Do Základní školy docházejí zejména děti z Velimi a Vítězova. Naší školu dále využívá část dětí z okolních obcí (Nová Ves, Pňov-Předhradí).. Základní škola T.G.Masaryka je úplnou základní školou, do které dochází přibližně 240 žáků.
Dorost - Vyrovnané utkání s Velimí :: TJ Kunice
Vrhli jsme se doútoku, hrál se fotbal nahoru dolu, fyzicky hodně náročný. Chtěli jsme vstřelit kontaktní branku a to se nám povedlo, ale až v 90. minutě. Petr Krčmář si navedl šikovně míč na střelu a trefil to! 2:3, a tak zápas i skončil. Ze zápasu j
FC Velim - FK Bohemia Poděbrady, 15.kolo , Středočeský ...
Záložník Velimi míč zatáhl do pokutové území soupeře, ... Když vám tohle všechno chybí, tak se fotbal hrát prostě nedá. Pokud si to hráči neuvědomí, je otázkou, jestli tu mají být. Domácí vyhráli svým důrazem, entuziasmem, nasazením a schopností vyhr
Napsali o nás :: Fotbalový klub Čechie Vykáň
Doma porazily mužstvo Velimi těsně 2:1. „První poločas byl z obou stran velice kvalitní. Na šance vyrovnáno, ale na rozdíl od soupeře jsme dokázali své šance proměnit," popisoval první poločas zápasu manažer poříčanského klubu Václav Kupr. „Úvod druh