Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 43 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 5. kola ...
V utkání ve Velkých Losinách slavili jako první po třiceti minutách hry domácí, ale Zábřeh brzy našel gólovou odpověď. Druhý zásah přidali hosté v 75. minutě a měli blízko ke třem bodům. Tým Velkých Losin ale ještě udeřil tři minuty před koncem a pos
Kdysi za flašku, teď za peníze. Jak probíhá lanaření ...
Víte, fotbal má i ve velkých městech už spousty konkurenčních sportů. To znamená, že mladých nadějí českého fotbalu bude méně. A řekl bych, že nepomůžou ani různé akademie a různé další podpůrné akce pro oživení zájmu o fotbal. Všem přeji hodně úspěc
Fotbalové derby plné velkých příběhů. Sestoupí Češi, nebo ...
Češi jsou díky výhře na Slovensku v lepší pozici ve druhé výkonnostní skupině je udrží i remíza. „Chceme být aktivní a dát góly. Sice nám stačí remíza, ale mohu slíbit, že na ni nebudeme spoléhat,“ uvedl Šilhavý. Nechme se tedy překvapit. Výsledkem i
Valašské Meziříčí vyhrálo přestřelku ve Velkých ...
Region– Pouze favorité vyhrávali v pátém podzimním kole fotbalové divize žen. Svoje bodové konto si rozšířily i vedoucí Holešovské holky vítězstvím v Březnici, Valašské Meziříčí uspělo ve Velkých Pavlovicích a Brumov neměl problémy s Uherským Brodem.
Na fotbalový stadion dohlédne šest nových kamer. Časem ...
Damnice Prodej domu Praha 9, Jíchova Prodej bytu 4+kk Praha 5, Karlická 1518 Prodej domu 4+1 Praha 10, Holubkova 3098/2 Pronájem bytu 1+1 Děčín, Čsl. partyzánů Prodej bytu 3+1 České Budějovice, Suchovrbenské nám. 2724/7 Pronájem bytu 2+kk Vacenovice,
Konec fotbalu v obcích na Rakovnicku? Chybí děti ...
Fotbalu na Rakovnicku se totiž nedostává „nové krve“. Při pohledu na výpis okresních mládežnických soutěží je jasné, že na Rakovnicku doslova tristně chybí některé ročníky. Marně byste ve výpisu soutěží hledali okresní přebor dorostu, starší žáky. Ok
Harrachovský zpravodaj Květen 2019 by Daniel Hloušek - Issuu
ve Velkých Hamrech í Křišťálového údolí viš yžo v R e ac a 18. 4. KÚLK představen tém strukce komunik na ve é sn De tou ros sta kroregionu Tanvaldsko řínkem – jednání s ...
Podobně snadných přestupů se ve „vesnickém“ fotbale najde mnoho. „Posbíral jsem hráče na sídlištích, stačilo je vyfotit u popelnice a zaregistrovat na FAČRu,“ vypráví Seidel. Ovšem v dnešní době už to zase taková sranda není. „Fotbal na vesnicích obd
Sport–
Lamborghini kašle na autosalony. Na velkých akcích už vystavovat nebude. ... LIGA NARUBY objevila holuba, který chodí na fotbal ve Vršovicích. ... V Česku je na prodej vzácná Škoda 1000 MBX. Stojí jako dva vybavené Superby. Lojzo, díky! Připomeňte si
Fotbal: TCL Gól týdne - TV program – televizní programy ...
Fotbal: TCL Gól týdne. 10:50 - 10:55, sobota (13. červen) Nabídka nejlepších gólů uplynulého týdne (5 min)