Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 5 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Hokej je oboustranně opatrný, velké šance nebyly ani na jedné straně. Hosty přijela posílit početná skupina jejich hlasitých fanoušků. Ve druhé třetině hosté kousali, škrábali a snažili se být Lvům rovnocenným soupeřem, což se jim do puntíku podařilo

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

Po velmi ostrém zápase se nakonec radují domácí, kteří hlavně zásluhou Jakuba Macha a Patrika Goly vyhráli v prodloužení a srovnávají v sérii na 1.1 na zápasy a je jisté, že v pátek se bude opět hrát zde, na kopřivnickém stadionu, a pokud dnešní zápa

Bývalý hráč Vsetína či Olomouce přidá v Německu desátou sezonu | - web českého hokeje. Útočník Martin Davídek prošel v Česku devíti kluby, zahrál si v extralize, ale poslední roky tráví u našich západních sousedů, kde ho čeká už de

Pojď hrát hokej opět v lednu 23.1.2020 . Ples hokejistů 2020 . Gól pomáhá ...

Třetí třetina nepřinesla už tak hezký a líbivý hokej. Není se čemu divit. Na 7:1 zvýšil junior Jan Dohnal, po krásné přihrávce Martina Micala. Na 7:2 korigoval Jan Starý. Na 7:3 skóroval opět Jan Starý. Na 7:4 potom ještě korigoval Petr Chytráček. Na

David Davídek je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem David Davídek a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem příležitost sdílet a dělá tak svět otevřenější a...

Cesta byla příliš rychlá, zastávky jen letmé a pro hokej nezbylo mnoho času na jiné věci. Poznámky v novinářských blocích, které vyplňují místa mezi stránkami hokejových referátů, jsou jen útržky rozhovorů, pohledů a objevů. Referáty otiskl denní tis

Osmnáctiletý Milan Davídek se řadí mezi juniory, kteří již nahlédli do nejvyšší hokejové soutěže. Nastoupil do devíti utkání Tipsport extraligy a podařilo se mu i jednou skórovat. Jistě není jeho dnům v A-týmu konec. Představujeme nadějného útočníka