Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 32 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Olomouc přesilovku nevyužila, Slavia odváží bod. Liberec ...
Ligová neporazitelnost Slavie se protáhla na 23 zápasů, lídr tabulky ale ze sobotního duelu 17. kola na hřišti Olomouce odváží jen bod za bezbrankovou remízu. Hanáci nedokázali využít výhodu po vyloučení Masopusta v závěru prvního poločasu. V dalších
Olomoucký kraj - sport
Olomouc - Příbram 1:2, radost trenéra Horvátha, rozhodl sparťan Polidar Trenér Pavel Horváth slaví první ligové vítězství. Po remíze s Ostravou jeho svěřenci v 26. kole...
Opasky utahuje i Sigma. Olomouc se dohodla s hráči na ...
Olomouc sáhla ke snížení platů jako sedmý z 16 klubů české ligy. Stejný krok už udělaly Sparta Praha, České Budějovice, Jablonec, Mladá Boleslav, Zlín a Ostrava. Mzdy zredukují podle všeho také v Příbrami. "Krize způsobená šířením onemocnění COVID-19
Příbram - Olomouc | ONLINE fotbal | 5.10.2019 16:30 | 1 ...
Fotbal online, 1. liga, 12. kolo, 5. 10. 2019 16:30 . Příbram - Olomouc 0:0. Minuta Min. Tým Hráč Akce
SK Sigma Olomouc - Soupiska - Fotbal -
SK Sigma Olomouc. Země ... Fotbal Proč Slavie a Plzeň hrají vlastní ligu; Technet Československý kanon patřil ke světové špičce; ... Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez
Dortmund - Bayern | ONLINE fotbal | 26.5.2020 18:30 ...
Fotbal online, Bundesliga, 28. kolo, 26. 5. 2020 18:30 . Dortmund - Bayern 0:1. Minuta Min. Tým Hráč Akce
fotbal | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Olomouc | 4. 4. |ČTK | Fotbal Fotbalisté Olomouce se jako sedmý tým ligy domluvili s klubem na snížení platů kvůli koronaviru . Sigma Olomouc se jako další prvoligový klub dohodla s fotbalisty A-mužstva a realizačním týmem na snížení platů kvůli kriz
Fotbal online, fotbalové live výsledky ...
Nápověda: Fotbalové výsledky live - livescore - na poskytují průběžné (live) fotbalové výsledky online pro více než 1000 fotbal. ligových a pohárových soutěží (např.Premier League, španělská LaLiga, česká Fortuna liga a výsledky Ligy mis
Olomouc - Jablonec 1:1, Jablonec v přesilovce smazal manko ...
Fotbalisté Jablonce v dlouhé přesilovce jen remizovali ve 24. ligovém kole v Olomouci 1:1 a nedokázali soupeři oplatit středeční porážku 1:3 ze čtvrtfinále domácího poháru. Skóre v 16. minutě otevřel domácí Lukáš Juliš, ale v 38. minutě byl vyloučen
Souboj favoritů už v semifinále. Sparta vyzve v poháru ...
Střetnutí velkých favoritů proběhne už v semifinále. Los domácího poháru určil, že fotbalisté Sparty se v souboji o postup do finálového duelu potkají s Plzní. V druhém zápase olomoucká Sigma vyzve Liberec. Utkání jsou na programu 22. dubna.