Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Hitrádio Černá Hora
VYBERTE S Hitrádiem Černá Hora NEJVĚTŠÍ HIT XINDLA X! AVON pochod odložen na podzim, Hitrádia budou při tom! Johan a Ondra: Nová odpolední show na Hitrádiu Černá Hora Tajemný rok na Hitrádiu Černá Hora Rocková noc na Hitrádiu Černá Hora Ráno s Luckou
Los kvalifikace ME:Češi ve skupině s Anglií -
Černá Hora v této skupině skončila třetí s bilancí dvou výher, jedné remízy a tří proher. Posledním soupeřem, kterého los přisoudil české reprezentaci je Kosovo, které vyhrálo svou skupinu Ligy národů D se 14 body v konkurenci Ázerbájdžánu, Faerských
Tři góly i čisté konto. Češi porazili ... -
Česká reprezentace přidala v druhém červnovém kvalifikačním utkání druhou výhru. Po vítězství 2:1 nad Bulharskem v pátek na Letné si poradili také s Černou Horou, kterou porazili v pondělí večer v Olomouci 3:0.
- Soupiska
REPREZENTACE 21 - Hráčský kádr. Jméno/Name Nar./Birth Klub/Club Baránek Jan 26.06.1993 FC Viktoria Plzeň Brabec Jakub 06.08.1992 AC Sparta Praha Coufal Vladimír 22.08.1992 FC Slovan Liberec Fantiš Antonín 15.04.1992 FK Baumit Jablonec Frýdek Martin 2
Reprezentace A -Česko-Černá Hora 3:0 | CSFOTBAL
Zápas české fotbalové reprezentace v kvalifikaci na Mistrovství Evropy 2020 hraný 10.6.2019. Reprezentace A - Česko-Černá Hora 3:0 | CSFOTBAL Český a československý fotbal v číslech
Livescore: fotbalČerná Hora
Popis: Livescore.in poskytuje fotbalový výsledkový livescore servis pro fotbal Černá Hora. Získejte aktuální výsledky (nejen pro fotbal Černá Hora) používáním livescore služeb Livescore.in a sledujte zápas minutu po minutě, střelce branek, obdržené č
TJ SOKOLČERNÁ HORA
Cvičení v tělocvičně 2019/20. Pondělí 16:30 - 17:30 . rodiče a děti, ved. Musilová, zahájení 7.10. 2019 do 25.5.2020. Středa 16:30 - 17:30 . gymnastika ...
ReprezentaceČerná Hora - všechny zápasy reprezentace
Všechny zápasy reprezentace Černá Hora ve zvoleném roce. 14.10.2019: Savićovi hrozí měsíční přestávka: Celý měsíc bude podle prvních zpráv mimo hru Stefan Savić.
Reprezentace -
2014Černá Hora (Herceg Novi) - 3. místo; 2015 Chorvatsko (Vrsar) - 4. místo; 2016 Maďarsko (Székesfehérvár) - 3. místo; 2017 Česká republika (Brno) - 2. místo; 2018 Ukrajina (Kyjev) - 1. místo; 2020 Slovensko (Košice) - od 7. do 14. 11. 2020; Umístěn
Česko - Černá Hora | Živě | 10.6.2019 20:45 | Sport Dnes
Zde můžete sledovat fotbalové utkání České fotbalové reprezentace živě . 7. 10.6.2019 20:45 . Živě Česko – Bulharsko . České fotbalisty čeká v úterý velký svátek, v přípravném zápase přivítají pětinásobného mistra světa Brazílii, která se představí v