Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 35 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Petrohrad je druhým semifinalistou KHL, Kašparovi končí ...
Hokejisté Petrohradu jako druzí postoupili do semifinále Kontinentální ligy. Sérii s Dynamem Moskva ukončili v pátém utkání, které na domácím ledě vyhráli 2:0 brankami Nikity Guseva a Ilji Kovalčuka v rozmezí necelých pěti minut v závěru druhé třetin
PHI 2:3 LAK | Philadelphia Flyers - Los Angeles Kings (NHL ...
Hvězdy zápasu 1. Jonathan Quick (LAK) – 0+0, 65 minut + kompletní nájezdy, 30 zákroků, procentuální úspěšnost zákroků 93,4 %, dva inkasované góly ze hry + dva inkasované góly při nájezdech 2. Sean Couturier (PHI) – 1+0 3. Augustin Wagner (LAK) – 1+0
STL 2:6 MNS | St. Louis Blues - Minnesota Wild (NHL ...
Bystrica– Nové Zámky B • koniec (60') 18:00 10:2 Spišská N. Ves – Michalovce • koniec ( 60' ) 18:00 0:3
Nové Zámky - Banská Bystrica vzdálenost, mapa, km
Trasa Nové Zámky - Banská Bystrica měří vzdušnou čarou km. Vyznačení trasy Nové Zámky - Banská Bystrica, kterou lze ujet autem nebo autobusem (vlaky jezdí často úplně jinak) na automapě představuje vzdálenost km a doba jízdy je .Může se ale prodlouži
Sportovní televizní programy -
Velký TV program oblíbených stanic s možností vyhledávání podle denní doby, dnů nebo slov. TV program - podrobné popisy i fotky, filmy, seriály, sport...
Počasí. Štúrovo. Nové Zámky, Nitranský kraj, Slovensko ...
Počasí. Štúrovo. Nové Zámky, Nitranský kraj, Slovensko Přesná Předpověď Počasí. Jak dnes, zítra, za týden. Přesná předpověď počasí mirbig.net. Beslatnye informátoři pro vaše město
Lední hokej: Banská Bystrica - Nove Zámky 22:30. Záznam, Tipsport Liga, základní část. Mobil 1 The Grid 21:30. NCAA, americký fotbal 22:00. Přímý přenos utkání, Fiesta Bowl. Rally Life ATMK (4) 20:15. Průběh a závěr sezóny vybraných týmů. Mistr Volan
2. hokejová liga SR 2013/2014 – Wikipedie
Sezóna 2013/2014 byla 21. ročníkem 2. slovenské hokejové ligy.Vítězem se stal tým MŠK Hviezda D. Kubín, který neuspěl v baráži o 1. hokejovou ligu.Z 1. ligy nikdo nesestoupil.
POB 4:0 NZB | HK 95 Panthers Považská Bystrica - HC Mikron ...
HK 95 Panthers Považská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky B (1. liga (SR)) 4:0 |
PIT 0:4 CAR | Pittsburgh Penguins - Carolina Hurricanes ...
Pittsburgh Penguins - Carolina Hurricanes (NHL) 0:4 | Onlajny.eu