Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 97 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Hokejisté Petrohradu jako druzí postoupili do semifinále Kontinentální ligy. Sérii s Dynamem Moskva ukončili v pátém utkání, které na domácím ledě vyhráli 2:0 brankami Nikity Guseva a Ilji Kovalčuka v rozmezí necelých pěti minut v závěru druhé třetin

Hvězdy zápasu 1. Jonathan Quick (LAK) – 0+0, 65 minut + kompletní nájezdy, 30 zákroků, procentuální úspěšnost zákroků 93,4 %, dva inkasované góly ze hry + dva inkasované góly při nájezdech 2. Sean Couturier (PHI) – 1+0 3. Augustin Wagner (LAK) – 1+0

Bystrica– Nové Zámky B • koniec (60') 18:00 10:2 Spišská N. Ves – Michalovce • koniec ( 60' ) 18:00 0:3

Trasa Nové Zámky - Banská Bystrica měří vzdušnou čarou km. Vyznačení trasy Nové Zámky - Banská Bystrica, kterou lze ujet autem nebo autobusem (vlaky jezdí často úplně jinak) na automapě představuje vzdálenost km a doba jízdy je .Může se ale prodlouži

Velký TV program oblíbených stanic s možností vyhledávání podle denní doby, dnů nebo slov. TV program - podrobné popisy i fotky, filmy, seriály, sport...

Počasí. Štúrovo. Nové Zámky, Nitranský kraj, Slovensko Přesná Předpověď Počasí. Jak dnes, zítra, za týden. Přesná předpověď počasí mirbig.net. Beslatnye informátoři pro vaše město

Lední hokej: Banská Bystrica - Nove Zámky 22:30. Záznam, Tipsport Liga, základní část. Mobil 1 The Grid 21:30. NCAA, americký fotbal 22:00. Přímý přenos utkání, Fiesta Bowl. Rally Life ATMK (4) 20:15. Průběh a závěr sezóny vybraných týmů. Mistr Volan

Sezóna 2013/2014 byla 21. ročníkem 2. slovenské hokejové ligy.Vítězem se stal tým MŠK Hviezda D. Kubín, který neuspěl v baráži o 1. hokejovou ligu.Z 1. ligy nikdo nesestoupil.

HK 95 Panthers Považská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky B (1. liga (SR)) 4:0 |

Pittsburgh Penguins - Carolina Hurricanes (NHL) 0:4 | Onlajny.eu